DODATKI – JAK JE DOBRAĆ

Najważniejszy jest wybór odpowiednio dopasowanej sukni ślubnej. Jednak gdy mamy już tą wymarzoną, przychodzi czas na dobór odpowiednich dodatków.

Wydawałoby się, że najtrudniejsze już za nami, a jednak to też nie należy do najprostszych zadań. Akcesoria i biżuteria, powinna współgrać z resztą stylizacji, komponować się z fryzurą i pozostałymi detalami, a także z typem urody Panny Młodej. Odcień, fason, kolor, ilość dodatków, wszystko jest ważne.

Jeśli stawiasz na bogato zdobioną, zabudowaną suknię ślubną, warto zrezygnować z dominujących dodatków i postawić na te bardziej minimalistyczne. Jeśli wybrałaś suknie o prostym kroju, delikatniejszą, możesz poszaleć z kolczykami, bransoletką. Przy kreacji w stylu boho idealnie sprawdzą się wzory kwiatowe, romantyczne. Ważny jest sam dekolt i krój górnej części sukienki. Przy bogato zdobionej warto zrezygnować z ozdób na szyję i postawić na kolczyki czy bransoletkę.
Fryzura w dniu ślubu też ma znaczenie przy wyborze dodatków. Warto przemyśleć wcześniej ozdobę do włosów, dopasować go do reszty biżuterii.

Shopping Cart